Links

Animations:

https://www.youtube.com/watch?v=cXU_okOd6sM Ik ben een ezel (intro), een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=4vP5qzWn7u0 In de wacht een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=jp2iLmCPEcU Thuis een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=8zG8EwkT1Ug Door de nacht, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=c6s7uuNIykA Ik ben een ezel, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=od-O36piAHI Knappe prins, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=ybVFHjrj_GU Lief klein vogeltje, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=QGFLB8H2YAk Suthornsland, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=5ZzkwDM0suM Identiteit, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=7EmvtpDvHs4 Bla die Bla, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=ui3XGMI99S4 Diva, een lied van Maaike van den Hoek 2013

https://www.youtube.com/watch?v=m5eQy01ou28 Waarheid, een lied van Maaike van den Hoek 2012

https://www.youtube.com/watch?v=DYnmGdbtu_w Sweet lemon tree, composition Stella Veloce, images Michiel Blumenthal 2010

 

Links to friends:

Schaueslager Peter Noser http://www.art-noser.ch/galerist

Federica Marcozzi www.italiaans-leren.com/

Erik Mattijssen www.erikmattijssen.nl

Luethi Peterson Camps www.luethipetersoncamps.org

Edward Janssen/Buro Ontward www.edwardjanssen.nl

Toon de Zoeten www.toonfilms.nl

Azienda agricola Fonterenza Margherita e Francesca Padovani www.fonterenza.it

Floris Tilanus www.floristilanus.nl 

Elena Beelaerts www.elenabeelaerts.nl en Paleisje voor Volksvlijt www.paleisjevoorvolksvlijt.nl

Xavier Hool www.loohx.org

Michiel Hogenboom www.michielhogenboom.com en www.welikeart.nl

Serge Uberti www.serge-uberti.com

Elizabeth Frolet www.elizabeth-frolet.it

Peter Moorhouse www.petemoorhouse.com

Sol Arias www.soledadarias.net

Rene Kerozen www.kero-zen.net

House for rent in Salento Giuseppe Marcocchi www.lagrenza.it

Massimo Catalani www.massimocatalani.com

Bed & Breakfast and honey for sale, Alberto Vanetti e Andreas Facius Cisternino, Puglia www.bbmillefiori.eu 

Luigi Billi www.luigibilli.com

Hester Snijders www.hesterheleenfotografie.nl

Arthur Umbgrove https://www.arthurumbgrove.nl/

Silvana Biasutti www.cronachedallacampagna.com

Wineke Onstwedder www.winekeonstwedder.nl

Festival Tweetakt Utrecht  www.tweetakt.net

Nederlands Instituut in Rome www.knir.it

Christiane Hommelsheim www.christianehommelsheim.de

Boudewijn Koole en Iris Lammertsma www.witfilm.nl

Anna Cochetti www.storiecontemporanee.wordpress.com

Graziella Reggio www.graziellareggio.wordpress.com

Kunstraum Egg https://kunstraumegg.ch/k%C3%BCnstler